×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/vedran12/domains/cro-apartamenty.pl/public_html/images/podgora_caklje.

podgoraWitamy w Podgorze, turystycznym mieście i porcie atrakcyjnego wybrzeża makarskiego. Miejscowość, którą zamieszkuje ponad 1500 mieszkańców szczyci się rozwiniętą ofertą turystyczną i licznymi usługowo- hotelowymi obiektami, a jeśli lubią Państwo podczas wakacji zachować domową atmosferę , możecie wybrać domy, apartamenty lub pokoje na wynajem. Podgora jest integralną częścią Makarskiej riwiery znanej z kilkukilometrowych plaż żwirowych, które miejscami przechodzą w piaszczyste, dlatego jest to idealne miejsce na wakacje z małymi dziećmi, które lubią bawić się w płytkiej wodzie. Zieleń i sosny rozciągają się aż do morza, atrakcje sportowe- rekreacyjne są różnorodne, gdyż w mieście znajduje się kilka terenów sportowych. Zabawy nie brakuje ponieważ w czasie letnich miesięcy odbywa się tu wiele imprez jak np. Rybarska noc, Dzień Podgory, liczne są też zabawy ludowe, na których goszczą różni wykonawcy i zespoły rozrywkowe.

Na południe leży miasto Podgora-Čaklje, około 1 km od centrum Podgora. Podgora Čaklje ma swoje żwirkowa plaża, przystań i apartamentów, położony blisko morza. Na południe od miasta Podgora-Čaklje istnieje szereg małych dobrze ukrytych plaż dla nudystów.

Wille i apartamenty w miastu Podgora

Joomla SEF URLs by Artio
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd