pisakPisak to mała rybacka i turystyczna miejscowość, która istnieje już od roku 1500, położona 16 kilometrów na południe i 18 km na północny zachód od Makarskiej. Miejscowość jest mała i malownicza z licznymi restauracjami i kawiarniami, oferująca prawdziwą atmosferę dalmatyńską i możliwości wypoczywania blisko przyrody, z dala od gwałtu i hałasu miasta. Pisak wyjątkowo szczyci się pięknem, czystością i ilością przepięknych plaż. Miejscowość Pisak jest umieszczona we wciętej zatoczce, a na jego wybrzeżu można wybierać pomiędzy piaszczystą, żwirową i skalistą plażą i dlatego polecany jest do wypoczynku rodzinnego, a także dla miłośników morza i sportów wodnych. Można tutaj nurkować, wynająć łódkę, żeglować i surfować. Miejscowość jest spokojna i bezpieczna dla zabaw dzieci, natomiast wieczory można spędzać w restauracji lub konopie z widokiem na morze smakując sporządzone tradycyjnie potrawy.

Miasto Pisak:


pisak-miasto-1.jpg pisak-miasto-2.jpg pisak-miasto-3.jpg pisak-miasto-4.jpg pisak-miasto-5.jpg pisak-miasto-6.jpg pisak-miasto-7.jpg pisak-miasto-8.jpg plaza-pisak-001.jpg plaza-pisak-003.jpg

W miejscowości znajduje się supermarket, mały targowy plac z świeżymi owocami, warzywami oraz codziennie świeżą rybą. Jest także kawiarnia i restauracje serwujące lokalne specjalności. W Pisaku można wynająć łódkę i wybrać się na jedną z bliskich samotnych plaż lub na całodzienną wycieczkę na wyspę Brac lub do bliskiej Vrulji.

Plaża Pisak

pisak_plaza0.jpg pisak_plaza1.jpg pisak_plaza2.jpg pisak_plaza3.jpg pisak_plaza5.jpg plaza-pisak-001.jpg plaza-pisak-002.jpg plaza-pisak-003.jpg plaza-pisak-004.jpg plaza-pisak-006.jpg plaza-pisak-008.jpg plaza-pisak-011.jpg plaza-pisak-012.jpg plaza-pisak-1.jpg plaza-pisak-5.jpg plaza_pisak1.jpg plaza_pisak2.jpg plaza_pisak3.jpg plaza_pisak4.jpg plaza_pisak5.jpg

Z powodu bliskości Makarski i Omisu, zwiedzający mogą zajmować się licznymi sportami aktywnymi, odwiedzać licznych punktów wycieczkowych w okolicy oraz zapoznać się z kulturową i historyczną dziedziną tego przepięknego kraju. Dla wszystkich pragnących zabawy, bliskość Omisa i Makarski zapewnia wspaniałą zabawę w jednym z licznych klubów nocnych i barów.

Wille i apartamenty w miastu Pisak

Joomla SEF URLs by Artio
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd